Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Najnovšie poklady

Ako počuť Boží hlas

,,Ale blahoslavené sú vaše oči, že vidia aj vaše uši, že počujú.“ Matúš, 13:16

Viac detailov

4,50 €

toto ma zaujíma

Kniha Ako počuť Boží hlas nás naučí rozpoznať Jeho hlas od všetkých ostatných hlasov, ktoré sa dožadujú našej pozornosti a niekedy ich počúvame ešte viac ako hlas Boha. Táto kniha nás naučí ako spoznať Jeho reč a upozorní na dôležitosť tichosti a súkromia v modlitbe. Vaše spoločenstvo s Bohom sa stane prameňom Jeho slova, ktorý bude vyvierať z vášho srdca. Zažijete hĺbku vzťahu, akú ste považovali za nemožnú. Môžeš počuť hlas svojho Pána. Vždy k tebe hovorí. Každý z nás veriacich je povolaný, aby mal súkromný vzťah s Bohom, pretože on túži stráviť krásny čas v tichosti so všetkými svojimi deťmi. V tejto knihe podrobne preskúmame 4 otázky odhaľujúce tajomstvo počutia Božieho hlasu:

1. Ako môžeme rozpoznať Boží hlas v spontánnych myšlienkach.
2. Ako sa môžeme stíšiť a v pokoji zotrvávať pred Bohom.
3. Aké dôležité je zamerať sa počas modlitby na obrazy.
4. Aké dôležité je viesť si modlitebný denník.

Odpovede na tieto otázky sú také jednoduché a použiteľné v praxi, že ich Mark Virkler nazýva kľúčmi, ktoré odomknú úplne nový rozmer dennodenného kráčania s Bohom.

„Celých 11 rokov som žil ako kresťan bez toho, aby som počul Boží hlas. Potom som zistil, že môžem počuť, čo mi Boh hovorí, a to zmenilo doslova každú časť môjho bytia. Odvtedy tisíce ďalších ľudí potvrdilo, že prešli rovnakou premenou. Verím, že táto skúsenosť čaká aj teba.“ Mark Virkler

„Posledné dva roky vyučujem tieto princípy na rôznych miestach Slovenska. Za tú dobu som mala možnosť vidieť, ako Boh hovorí do všetkých oblastí života ľudí, ktorí ho chcú počúvať, vďaka čomu sa prehlbuje ich vzťah s Bohom.“ Ingela de Bruin (Youth With A Mission Slovakia)

Rok vydania2014
VydavateľstvoYwam
Jazykslovenský
Väzbamäkká
Počet strán250
Prebalnie
Stavvynikajúci stav

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: